Niciun produs in cos
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 6.0 |
| Model procesor | Exynos 2600 |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa procesor | 2.76 GHz 3.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Senzor de proximitate Senzor de lumina Senzor geomagnetic |
| Continut pachet | Telefon Cheie SIM Cablu de date USB Type-C |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Dimensiuni | 75.8 x 7.3 x 158.4 mm |
| Greutate | 190 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.775 W/kg Corp: 1.221 W/kg |
| An aparitie | 2026 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 3120 x 1440 |
| Functii display | 516 ppi Rata de refresh 120 Hz Corning® Gorilla® Glass Victus 2 2600nits |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 10 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K 8K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Detectia fetei Panorama HDR Mod portret Temporizator |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 25 × 15 cm |
| Culoare | Black, Cobalt Violet, Silver Shadow, Sky Blue, White |
| Capacitate | 256GB, 512GB |
| Conditie | Bun, Foarte bun, Excelent, Ca nou |
| Alege unul din urmatoarele dispozitive | 1 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.