Niciun produs in cos
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Model procesor | Helio G85 |
| Senzori | Accelerometru Senzor de proximitate |
| Culoare | Negru |
| SAR (W/kg) | 0.41 1.19 |
| Tehnologie | 4G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | PLS |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
Memorie
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 25 × 15 cm |
| Culoare | Black, Light Green, Silver |
| Capacitate | 64GB, 32GB, 128GB |
| Conditie | Bun, Foarte bun, Excelent, Ca nou |
| Alege unul din urmatoarele dispozitive | 1 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.