Niciun produs in cos
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | LE A2DP 5.0 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz 1.8 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | 163.6 x 7.7 x 76 mm |
| Greutate | 179 g |
| SAR (W/kg) | 0.9 |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | Super AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii display | Corning Gorilla Glass 3 |
Memorie
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 5 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 5 MP Macro 5 MP Depth 64 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Po |
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 25 × 15 cm |
| Culoare | Prism Crush Black, Prism Crush Blue, Prism Crush Pink, Prism Crush Silver |
| Capacitate | 128GB |
| Conditie | Bun, Foarte bun, Excelent, Ca nou |
| Alege unul din urmatoarele dispozitive | 1, 2 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.