Niciun produs in cos
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Versiune sistem operare | Android 10 |
| Model procesor | Exynos 990 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa procesor | 2.73 GHz 2.5 GHz 2 GHz |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de proximitate |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon Stylus Pen |
| Culoare | Bronz |
| Dimensiuni | 77.2 x 8.1 x 164.8 mm |
| Greutate | 208 g |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.9 inch |
| Tip display | Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 3088 |
| Functii display | 120 Hz Corning Gorilla Glass 7 496 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 12 MP Telephoto 108 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K 8K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 4500 mAh |
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 25 × 15 cm |
| Culoare | Mystic Black, Mystic Bronze, Mystic White |
| Capacitate | 128GB, 256GB, 512GB |
| Conditie | Bun, Foarte bun, Excelent, Ca nou |
| Alege unul din urmatoarele dispozitive | 1, 2 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.